ZAKRES USŁUG

ZABIEGI

W naszym gabinecie wykonujemy szereg zabiegów. Między innymi: hydroterapia, balneoterapia, masaże, termoterapia, kinezyterapia, ultrasonoterapia, elektroterapia oraz światłolecznictwo. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez nasz odpowiednio wykwalifikowany personel. Zadbamy o to by pacjent czuł się komfortowo i był w dobrych rękach. Skontaktuj się z nami w celu omówienia wizyty na wybrany zabieg.

WIZYTA KONTROLNA

Bądź o krok przed chorobą! Nie odwiedzaj gabinetu lekarskiego tylko w okresie choroby. Zadbaj o swój organizm i wpisz do swojego kalendarza systematyczne wizyty kontrolne. Nasi lekarze zbadają Cię, zlecą badania profilaktyczne oraz powiedzą jak dbać o Twoje zdrowie i zapobiegać chorobom. Zadbaj o swoje zdrowie i skontaktuj się z nami w celu rejestracji na badanie kontrolne.

LABORATORIUM

Nasz gabinet wykonuje również badania laboratoryjne. Dzięki wyposażeniu w nowoczesny sprzęt oraz zatrudnieniu wysoko wyspecjalizowanej kadry diagnostycznej możliwe jest wykonywanie badań z zakresu hematologii, immunochemii, biochemii, serologii grup krwi, koagulologii i mikrobiologii. Wszystkie badania prowadzone są na miejscu, w naszym gabinecie.

RTG

Wykonujemy zdjęcia rentgenowskie m.in.: układu kostnego, klatki piersiowej, przewodu pokarmowego, jamy brzusznej. Oferujemy również informacje przygotowawcze przed wizytą. Zadzwoń do nas by zapisać się na RTG i zapoznać się z procesem przygotowawczym.

MEDYCYNA PRACY

Oferujemy badania kontrolne przed podjęciem pracy. Wykonujemy badania wstępne, okresowe i kontrolne pracowników, badania kierowców oraz kandydatów na kierowców, badania wysokościowe, w narażeniu na hałas, badania wynikające z chorób zawodowych, parazawodowych oraz koniecznych do wykonania na skutek wypadków przy pracy i nagłych zachorowań , badania osób ubiegających się o posiadanie broni oraz posiadających broń. Po konsultacjach specjalistycznych wydajemy orzeczenia lekarskie.